מרכז גולאסו

אז איך התחלנו?

הדברים הטובים ביותר בחיים מגיעים מתוך מחסור, כך אומרים, ואין ספק שכך היה הדבר במקרה שלנו. בתור אנשים שכדורגל זה כל החיים שלהם, ומגיעים למשחק מתוך אהבה ותשוקה אמיתית, הופתענו לגלות כי קיים מחסור אמיתי במגרשי כדורגל ראויים, כאלה שכיף לשחק בהם, ושאינם תלויים בעונות השנה או במזג האוויר. חיפשנו מקום זמין לשחק בו, וכשגילינו שאין, החלטנו להקים אחד כזה! כמובן שמהר מאד הבנו שלא נפתח רק מגרש כדורגל וזהו, אלא נקים מרכז ספורט חוויתי, מקצועי ומרשים, המיועד לגברים ונשים כאחד ומתאים לכל גיל, וכל מי שמעוניין לחיות אורח חיים בריא ופעיל יותר.

נסיון

כנראה שאף אחד לא יתפלא אם ישמע שמאחורי מרכז גולאסו, החזון והביצוע כאחד, עומדים שני יזמים, שותפים, אשר הגיעו שניהם מרקע של ספורט, כדורגל ואפילו ניהול מגרשים. בידיהם של שני היזמים, ירגישו המבקרים במתחם כי הם מקבלים את החוויה האופטימלית, אשר נוצרה מתוך ניסיון אמיתי, אהבה גדולה לתחום, ירידה לפרטים הקטנים וידע נטול תחליף.

חדשנות

דמיינו מגרשים ללא שערים שבורים, שלוליות בוץ, או אשפה, אלא שערי כדורגל אמיתיים, עם רשתות מתוחות שגורמות לך לרצות להבקיע כבר את השער הראשון שלך, מגרש לחץ לאימונים אישיים שמאובזר בדיוק בשבילך, עם שערים בכל הגדלים, וכמובן מקלחת חמה אחרי המשחק, במלתחות עם חדר הלבשה ולוקרים נוחים.

תשוקה

הדברים הטובים ביותר בחיים מגיעים מתוך מחסור, כך אומרים, ואין ספק שכך היה הדבר במקרה שלנו. בתור אנשים שכדורגל זה כל החיים שלהם, ומגיעים למשחק מתוך אהבה ותשוקה אמיתית, הופתענו לגלות כי קיים מחסור אמיתי במגרשי כדורגל ראויים, כאלה שכיף לשחק בהם, ושאינם תלויים בעונות השנה או במזג האוויר.

עידו שטראוס

אצל עידו, האהבה לניהול ואימון זורמת בדמו כבר שנים. בעברו היה עידו קפטן נבחרות הנערים והנוער של ישראל, בוגר וספורטאי מצטיין של אגודת מכבי חיפה, מאמן ומדריך ילדים ונוער. בנוסף, במהלך השנים ניהל עידו מספר מגרשים דומים למרכז גולאסו בסאן חוזה, קליפורניה. את כל הניסיון שצבר במהלך השנים עם ילדים, נוער ומבוגרים, רותם עידו להצלחת מרכז גולאסו, מתוך אמונה שלמה, חזון ומקצועי, ובעיקר אהבה למשחק ולבני אדם.

רן בן שמעון

על רן בן שמעון אפשר לחלוטין לומר שהוא חי ונושם כדורגל. בעברו היה שחקן מוביל בנבחרת ישראל, היה קפטן קבוצת הפועל חיפה (והוביל אותה ישירות אל אליפות המדינה), היה מאמן של עירוני קריית שמונה (וניחשתם נכון, גם אותה הוביל אל אליפות המדינה) ואימן עוד שלל קבוצות בכירות בליגות העל ואף מעבר לים. כיום משמש רן כמאמן נבחרת קפריסין, ובנוסף מרצה ומעביר השלמויות בכל רחבי הארץ על ספורט ואורח חיים בריא בפני חיילים, חברות מסחריות, מועדוני ספורט ובתי ספר. רן מנצל את כל הידע הנרחב שלו בכדי להבטיח כי חווית הביקור במרכז גולאסו תהיה חוויה ייחודית, מקורית ומהנה, לכל מבקר.

מה תמצאו במרכז?

מרכז גולאסו, המשתרע על שטח של 6 דונם, מציע חווית ספורט שונה מכל מה שהיה קיים עד היום בישראל – מגרשי כדורגל, אולם כנסים, קפיטריה, מלתחות, שירותים, חדר הלבשה  וחנייה נוחה רחבת ידיים. במרכז יהנו המבקרים מהאבזור המקצועי והמתקדם ביותר בעולם ומצוות מיומן ומנוסה, בעל סטנדרטים ללא פשרות. בנוסף לחוויה היומיומית, במקום תוכלו לערוך ערבי כיף וימי גיבוש, כנסים ואירועים מקצועיים של עד 2,500 איש ועוד, כאשר כל הציוד לו תזדקקו מחכה לכם כאן!

יתרון 1

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך.

יתרון 2

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך.

יתרון 3

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך.

זהו, האורות נדלקו, הרשתות נמתחו והמגרש מוכן… מוכנים להתחיל?